Erinevatest elektroonikajuppidest koosnev robot, kes näitab tahvlile

Hübriidõpe

Distantsõppe pakkumine

Vastupidavad, väheste osadega ja kergesti desinfintseeritavad tooted kodus olevatele õpilastele. 

 • Sphero BOLT Power Pack sinine kohver, milles on 18 BOLT robotit

  Sphero BOLT Power Pack kohver 

  Suurepärane haridusrobootika õppevahend distantsõppeks. Sobib nii eel-, alg, kui põhikoolile. Vähe komponente, kuid palju andureid ja infoallikaid. Vastupidav, toas õues ja vees. Klassikomplektidest on neid mugav kodudesse välja laenutada ning arvestust pidada.

 • LEGO Education BricQ komplekt ning selle LEGO klotsidest koosnevad osad

  LEGO Education BricQ Motion Prime

  BricQ Motion põhikomplekt pakub lihtsaid praktilisi õpivõimalusi, ilma et oleks vaja kaasata arvutit. LEGO klotse liikuma pannes kogevad õpilased lahedat “Ahaa” efekti.

  Komplekti kuulub 12 personaalset õppekomplekti, mis on mõeldud kasutamiseks distantsilt.

 • Makeblock Codey Rocky valge robot. Robotil on 2 pikslitaolist silma ning pisikesed kõrvad.

  Makeblock Codey Rocky robot

  Võimekas haridusrobot distantsõppe korraldamiseks. 

  Sobib algklasside ja põhikooli õpilastele. Vähe komponente, kuid palju andureid ja infoallikaid. Võimalus laiendada Neuron moodulitega ja alustada teed asjade interneti ja tehisintellekti õppimises. 

 • TTS Lihtne hall taimer, millel on rohelised ja sinised nupud

  TTS Lihtne taimer

  Kodus õppimise keerulisim väljakutse on fookuses püsimine. Lihtsalt aktiveeritav, värviliste märgutuledega taimer aitab seda teha paremini, kui nutiseade. Eraldiseisev taimer on ka märguandjaks lapsevanemale lapse õpiaja ja ka nutiseadmete kasutuse osas.

 • ClassVR virtuaalreaalsuse kohver, milles on kokku 8 peaseadet

  ClassVR virtuaalreaalsuse lahendused

  ClassVR virtuaalreaalsuse peakomplekte saab laenutada kodudesse ja võimaldada neil liituda virtaalsetesse klassidesse. Vahvad teemapargid ja tunnikavad teevad kodus olemise õpetlikult põnevaks. Koos ClassVR'ga ei tunne õpilane ennast üksi.

 • Globisens Labdisci 8ne komplekt

  Globisens andmekogujad

  Labdisc on kerge, kompaktne ning vastupidav andmeketas matemaatika, keemia, füüsika või loodusteaduse uurimise läbiviimiseks nii õues kui distantsõppes. Suurepärane vahend õpetamaks andurite tööd, andmete kogumist ja analüüsi.

Distantsõppe korduvad küsimused

Mis on distantsõpe?

Kaugõpe ehk distantsõpe (distance learning) on õppevorm, kus õppija on õpetajast ruumiliselt eraldatud ja õppeprotsess võimaldab kahepoolset kommunikatsiooni (vt HARNO tehnoloogiakompass).

Miks on distantsõpe vajalik?

COVID-19 on toonud kaasa oukorra, kus paljud õpilased on kodudes ja klassiruumi koolitusi ei ole võimalik enam täies mahus ellu viia. Õppekava saab küll läbitud, kuid jäävad küsimused, kas selle omandamise kvaliteet on rahulda ja tulemus eesmärgiga kooskõlas. Uued tehnoloogilised vahendid on andnud võimaluse tuua õpe õppija juurde koju ja kaasata õpilane tundi ka siis, kui ta on klassist eemal.

Kuidas distantsõppel roboteid kasutada?

 Insplay aitab luua eeldused distantsõppe korraldamiseks erinevates haridusastmetes. Lahenduste kasutamiseks oleme koondanud kokku materjalid ning teadmised nii õpetajatele kui lastevanematele. Jagame soovitusi, kuidas ühe vahendiga saab õppida nii väike õde lasteaiast, kui ka koolis käivad vennad.

Kuidas hoida koju laenutatud seadmeid tervena?

Me usaldame tänapäeva õppijaid ja meil on hea meel kui seadmed leiavad mitmekülgset kasutust. Kõik distantsõpeks pakutud seadmed on valmistatud tugevast materjalist ning mõeldud võimalikke apsakaid üle elama. Usume, et distantsõpe loob ka parema suhte lapsevanematega, kes aitavad lastele selgitada jagatud vastutuse olemust. Kindlasti leiavad distantsõppematerjalid kasutust ka väljaspool tunniaega, aga see ainult positiivne. 

Kas distantsõppe testimiseks on võimalik ka vahendeid rentida?

Selleks, et testida seadmete sobivust distantsõppeks võimaldame pakutud seadmeid lühiajaliseks rendiks. Huvi korral palun võta meiega ühendust.