Insplay soodustus haridusvaldkonna klientidele

Insplay pakub haridusasutustele, noortekeskustele, huviringidele ja raamatukogudele soodushindu. Haridusvaldkonna töötajad saavad mõjuva allahindlusega tooteid tellida ka eraisikuna koduseks kasutamiseks.

Õpetajad, juhendajad ja koolijuhid saavad soodushindade nägemiseks e-poe kasutajaks registreeruda või olemasoleva kontoga siseneda.

Peale Insplay kliendihalduri kinnitust näevad sisseloginud hariduskliendid soodushindu tootelehel, ostukorvis ja kassas. Soovitame alati tellida pärast kasutajakonto kinnituse saamist. Kui tellida enne kinnituse saamist, siis kehtivad tavahinnad.

Vaatame kasutajakontode taotlused üle ühe tööpäeva jooksul. Kui soovid kiiremat kinnitust, siis helista 650 0005 või kirjuta haridus@insplay.ee.

Soodustus kehtib kogu Insplay Hariduse tootevalikule, välja arvatud järgnevad kaubamärgid, millel juba on väga soodne hind: ClassVR, Geniuso TADA, CoSpaces Edu, Insplay kinkekaardid.

Anname Sulle parima hinna garantii

Insplay pakub haridusklientidele parima hinna garantii. Kui leiate turult soodsama hinna/pakkumise, teeb Insplay klientidele võimalusel parema hinna. Või pakume rohkem lisandväärtust, mis toetab haridusasutust oma eesmärkide saavutamisel: koolitus, töötuba, materjalid, hooldus ja tugi.
Võta meiega julgelt ühendust haridus@insplay.ee ja täpsusta, millistele toodetele soovid pakkumust.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kellele hariduskliendi soodustus kehtib?

Insplay hariduskliendi soodustus kehtib kõikidele haridusasutustele sh lasteaiad, koolid, raamatukogud, noortekeskused, huviringid ja kõik seal töötajad sh. õpetajad ning juhendajad.

Olen õpetaja või juhendaja, kas võin tellida soodustusega tooteid ka eraisikuna koju?

Jah. Kui tellid tooteid endale kui eraisikule, siis ole tähelepanelik, kuhu aadressile sa kauba tellid ja kes on arve saaja/maksja.

Millised andmed peaksin hariduskliendi soodustuse saamiseks edastama?

Hariduskliendi soodustuse saamiseks tuleb uue kasutajakonto loomisel täita kõik lahtrid: eesnimi, perekonnanimi, telefon, e-posti aadress, roll ja organisatsioon.

Millal hariduskliendi konto kinnitatakse?

Konto kinnitatakse hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kui soovid konto kinnitamist varem või koheselt, siis helista 650 0005 või kirjuta haridus@insplay.ee.

Millistel juhtudel pakub Insplay parima hinna garantiid?

Insplay pakub parima hinna garantiid juhul, kui keegi teine Eesti turul pakub sama toodet soodsamalt. Võta meiega julgelt ühendust haridus@insplay.ee ja täpsusta, millistele toodetele soovid pakkumust.

Millistele toodetele hariduskliendi soodustus kehtib?

Üldjuhul kehtib soodustus kõikidele toodetele, igale tootele kehtib üks soodustus korraga.

Kui ostukorvis soodushinda ei kuvata, siis sellel tootel juba on väga soodne hind.

Soodustus ei laiene Insplay kinkekaartidele.