Makeblock xTool P2 laserlõikuri

Isetegija

Ideest prototüübini lihtsate sammudega

Seo kokku robootika, laserlõikamine, andurid ja prototüüpimine

Makeblock xTool P2 laserlõikuri funktsionaalsus

Makeblock xTool P2 laserlõikur

Oma klassi parim lõikevõime
Oma 55W laseriga saab xTool P2 ühe käiguga vaevata läbi lõigata 18mm puidu ja 20mm akrüüli.

Kaks 16 MP nutikat kaamerat
Täpse reaalajas eelvaatega ja automaatse teravustamise funktsiooni abil saate oma joonised soovitud kohta materjalil lohistada. Igaüks saab xTool P2 selgeks mõne minutiga.

Kumera pinna graveerimine
Kumera pinna graveerimine on nüüd tehtud lihtsaks. Veatute 3D-mudelite automaatse ehitamisega saate aeganõudvate väljakutsetega hüvasti jätta ning laiendada võimalusi rohkemate materjalide ja esemete jaoks.

 • Makeblock Halocode juhtmevaba pisike arvuti

  Makeblock Halocode arvuti

  Halocode on väike, kuid võimas arvuti, millega lihtsalt alustada asjade ehitamist ja testimist. Sisseehitatud võrguühendus, mitmed andurid, ühendus- ja laiendusvõimalused teevad Halocodest suurepärase abimehe igas projektis.

 • Makeblock CyberPi juhtpultiga arvuti

  Makeblock CyberPI arvuti

  CyberPI on väike ekraaniga arvuti, mis võimaldab luua ja testida erinevad asjade interneti mudeleid. CyberPI omab mitu sisendseadet. Suur salvestusruum ning valik erinevaid mooduleid ja andureid on hea alguspunkt iga idee elluviimiseks.

 • Makeblock CyberPi Innovaatori komplekt koos erinevate andurite ja sensoritega

  Makeblock CyberPI innovaatori komplekt

  Innovaatori komplekt võimaldab CyberPI või Halocode arvutiga teha esimesed ägedad projektid.  Servo ja põhimootor, ultraheliandur, LED riba, mitmikpuuteplaat ja liugur võimaldavad testida näiteks iseavanevat prügikasti või iseliikuvaid kardinad.

 • Makeblock IoT ehk Asjade interneti komplekt - andurid, elektroonikakomponendid

  Makeblock Asjade interneti alustajakomplekt

  Asjade interneti alustajakomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 13  elektroonilist moodulit ja 9 lisaseadet, sealhulgas kõlar, mootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-andur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumaku.

 • Makeblock xTool M1 laser-ja teralõikur

  Makeblock xTool M1 laser-ja teralõikur

  Lasergraveerija, laserlõikur ja laserplotter ühes masinas. Kasutajate vajaduste ja ideede täitmiseks on M1 ideaalne masin, mis võimaldab töödelda suurel hulgal erinevaid materjale. Kasutajasõbralik tarkvara pakub mugavalt programmide vahetamist ja sisaldab erinevaid näiteid ning detailseid kasutajajuhendeid. xTool M1-i saab lisaks arvutile kasutada ka läbi nutiseadme.

 • Makeblock tehisintellekti ehk AI ja värkvõrgu komplekt - elektroonika

  Makeblock Tehisintellekti ja värkvõrgu teaduse komplekt

  Asjade interneti  õppekomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 31 elektroonilist moodulit ja 10 lisaseadet, sealhulgas tark kaamera, kõlar, erinevad mootorid, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, õhu- ja niiskuse andurid, leegiandur, veepump, infrapuna andur, heliandur vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-värviandur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumakud.

LEGO MAKER logo - LEGO klotsid
 • LEGO Education BricQ komplekti komponendid

  LEGO Education toetab isetegija liikumist ja mõttelaadi, pakkudes loomelaboritele erinevaid komplekte, ülesandeid ja väljakutseid. LEGO klotsid on alustavatele leiutajatele kõige lihtsam prototüüpimise vahend, kuna mudeleid saab kerge vaevata muuta ja vajadusel lahti võtta, et ehitamisega uuesti alustada.

 • LEGO Coding Express rong ja vedur

  LEGO Education Maker julgustab igat last olema uudishimulik inspireerivas keskkonnas, kus lapsed on vabad looma imelisi asju, lahendades elulisi väljakutseid. Kui lapsed oskavad lahendust kujutada, siis nad oskavad seda ka ehitada!

 • LEGO Education SPIKE robot

  LEGO Education Maker pakub laias valikus tegevusi, kus LEGO klots on kesksel kohal. See on avatud platvorm mängulisele ja loovale Maker isetegijale. Käed-külge praktilised ülesanded toetavad koostöös õppimist ja eluliste probleemide lahendamise oskust.

 • LEGO Education BricQ Motion klotsid

   LEGO Education Maker ülesanded pakuvad väljakutseid alates alusharidusest kuni põhikoolini välja . Ülesanded arendavad meeskonnatöö oskust, kriitilist mõtlemist, loovat probleemide lahendamise oskust ja suhtlemisoskust.