Insplay kolmnurk disain

50 000 last progema

Meie igaaastane kingitus Eestile.

Igaüks võiks osata programmeerida, sest programmeerimine õpetab meile, kuidas mõelda.
- Steve Jobs

Viiskümmend tuhat... kuidas?

MATIK vahendid, Teadus-ja loomelaborid, Sündmused, Materjalid, Robootika koolis, Robootika lasteaias, Nutivanema klubi, Väljakutsed, Koolitus ja tugi

Meie matemaatika töötab nii

Kas 50 000 on suur number? Võib-olla. Tegelikult on see kõigest 1/4 Eesti lastest, kes õpivad lasteaiast kuni põhikooli tasemeni. Usume, et tulebki mõelda suurelt ja Eesti Vabariigile antava kingituse mõju peaks olema laiemalt tuntav. Meie eesmärk on oma tegevuse kaudu pakkuda lisaväärtust, panustada laste STEAM tulevikuoskuste arendamisse ja populariseerida seda toetavat valdkonda laiemalt.

 • STEAM ehk MATIK oskuste ikoon

  MATIK ehk STEAM vahendid

  Igal aastal tarnime Eesti turule 7000-9000 programmeeritavat robotit, -miniarvuti ja -mänguasja. Need jõudsid kasutusele nii kodudes kui ka lasteaedades, koolides ja huviringides. Ringitegevuses töötab ühe vahendiga keskmiselt 6 last.

 • Insplay kogukonna ikoon

  Võrgustikud

  Haldame koos toredate abilistega kolme erinevat Facebooki gruppi, mis on mõeldud STEAM oskusi toetavate praktikate vahendamiseks. Julgustame õpetajaid oma õpilugusid ja kogemust jagama ning anname iga kuu välja #robootikategu tunnustuse. Gruppides on kokku ligi 4000 liiget.

  Robootika lasteaias

  Robootika koolis

  Nutivanema klubi

 • Insplay ikoon õppematerjalid sinine

  Eestikeelsed materjalid

  Oleme lokaliseerinud ja toetanud mitmete erinevate eestikeelsete õppematerjalide ning äppide loomist. Mitmed materjalid on valminud läbi hea koostöö oma ala praktikutega.

  Bee-bot õpilugude raamat

 • Insplay väljakutse ikoon - mõte

  Väljakutsed

  Tänapäeval otsivad nii lapsed kui õpetajad lisaks teooriale ka käed-külge põnevaid väljakutseid, kus oma teadmisi proovile panna. Selle jaoks korraldame sageli erinevaid väljakutseid, mis teevad õppimise mänguliseks. 2019 aastal osales meie võistlustel üle 2500 lapse.

  Insplay Roboliiga

  RoboOlümpia

 • Insplay haridus tähe ikoon

  Koolitus ja tugi

  Korraldame erinevaid tasuta veebiseminare, mis tutvustavad meie vahendite praktilisi kasutusvõimalusi. Nendes jagavad oma kogemust oma ala asjatundjad õpetajad ja teised praktikud.

  Oleme LEGO Edcuation sertifitseeritud koolituspartner ja viime läbi ametlikke kursuseid. Pakume kõikidele oma valikus olevatele vahenditele ka hooldust ja tuge.

  Meie YouTube kanal

  Hooldusteenus

 • Insplay haridus ikoon - üritused

  Sündmused ja sarjad

  Panustame erinevatesse valdkonda populariseerivatesse ja laste arengut toetavatesse algatustesse. Sellega viime ellu oma missiooni ehk aitame tekitada uut innovatsiooni läbi MATIK oskuste omandamise.

  Robotex

 • Sinine taustapilt
 • Insplay teadus ja loomelabori ikoon - mõte

  Teadus ja loomelaborid

  Koostöös Tallinna Haridusametiga oleme aidanud ellu kutsuda viis erinevat EduInnoLab kompetentsikeskust lasteaedades ja koolides. Toetasime ka Pärnu koole Baltikumi esimese Globisens mobiilse teaduslabori kasutuselevõtus.

  Makeblock labor 

  Globisens labor 

  Roboaed

 • Sinine taustapilt
 • Insplay roosa võlujoogi ikoon

  Mõtlemine

  Progemine arendab kõige efektiivsemal viisil mõtlemist ja analüüsioskusi. Seal hulgas loogilist lähenemist ja probleemilahendamise oskusi ning üldistusvõimet.

 • Insplay hariduse ikoon võti roosa

  Loovus

  Edukas progeja on alati samavõrra loominguline ja innovatiivne kui pragmaatiline ning ratsionaalne. Sageli loob kastist välja mõtlemine suurimat väärtust.

 • Insplay roosa sõnumi ikoon

  Praktika

  Juba esmaseid progemisoskusi saab kasutada praktiliste äppide loomisel. Progeda oskamine õpetab meile, kuidas töötab internet.

 • Insplay roosa pusle ikoon

  Koostöö

  Progemine arendab  koostööoskusi, sest edukas programm sünnib tiimis tihedas koostöös erinevate osapoolte vahel.