#robootikategu 2022

#robootikategu 2022

Nutikuu raames korraldame koos Tallinna Kullatera Lasteaiaga õpilugude väljakutse #robootikategu. Esimene nädal on läbi ja nädala teemaks oli õuesõpe. Aprillikuine ilm pani meid kõiki muidugi proovile. Hommikul ärgates 5cm lumekihti märgates tundus võimatu, et mõni õpilugu üldse meieni jõuab, aga vaprad õpetajad koos lastega suutsid kokku panna üle 20 põneva tegevuse. Kindlasti koostame nendest ühe abistava õppematerjali ja jagame seda Teiega! Maastikurobotile tuli õpilugusid mühinal. Sphero Bolti kasutas aga ainult üks lasteaed. Siit ka uus väljakutse - Sphero Boltiga ootame õpilugusid #robootikategu väljakutse lõpuni ja sellele on eriauhinnaks Sphero kaarik. Ilmad on vähemalt hetkel palju meeldivamad, nii et ootame Teilt veel lugusid, et saaksime ka Sphero Bolti jaoks ühe mõnusa abistava raamatu kokku panna! 
Teisel nädalal ootame keeleõppe teemalisi õpilugusid. Vahenditeks Makeblock mTiny ja/või TTS helisalvestavad seadmed. Auhinnaks loosime välja TTS sõnavara harjutustahvli. Sõnavara harjutustahvel annab lastele hea võimaluse oma jutuvestmise oskuse parandamiseks. Tahvlisse on võimalik sisse panna postkaart, foto või juba tahvliga kaasasolev pilt (kaasas 20 pilti). Lisaks on tahvlil helisalvestamisvõimalus, nii jäävad ka raskemad sõnad meelde.  Osavõtmiseks ei ole vaja muud kui koostada oma õpilugu, täita ära kindlad punktid ja laadida õpetus koos pildi või video materjaliga Facebooki Robootika Lasteaias lehele.
Täpsemad juhised leiad meie varasemast blogipostitusest. Põnevat nädalat! Kui Teil tekib küsimusi, siis võite meile alati helistada või kirjutada

Jäta kommentaar

Kommentaarid avaldatakse peale toimetaja kinnitamist.