Koolitused

Insplay pakub haridustoodete valikus olevatele elektroonika- ja robootikaseadmete õppetöös kasutuselevõtuks tasuta nõustamist ja erinevas mahus tasulisi koolitusi. Praktilised koolitused on mõeldud õpetajatele ja huviringide juhendajatele.

Insplay koolitus - Andres Sirel koos õpetajatega
Lähtume riiklikust õppekavast

Koolitustel tutvustame toodete kasutusvõimalusi ja anname praktilisi soovitusi, lähtudes riiklikust õppekavast. Pakume lahendusi, kuidas meie tooteid kasutada loodusainetes, tehnoloogiaõppes, kunstis, matemaatikas jt. õppeainetes.

Koolitustel pakume teoreetilist osa ja käed-külge praktilist tegevust. Lõpetanutele väljastame tõendi ja edastame õppematerjalid.

Koolitustel abistavad meid Insplay Mentorid, kellel on MATIK valdkonnas ja erinevate robotite ning teiste õppevahenditega pikaajaline kogemus.

Kui soovid tellida koolitust, siis palun võta julgelt ühendust ja küsi pakkumist. Saada email haridus@insplay.ee, helista 650 0005 või täida infopäringu vorm.

Koolituste hind on 100€ ühe akadeemilise tunni eest +KM

Tallinnast väljas toimuvale koolitusele lisandub transpordi- ja vajadusel majutuskulu. Lõplik hind selgub läbirääkimiste teel. Koolituste tellimiseks ja täpse sisu kokku leppimiseks palun võta meiega julgelt ühendust haridus@insplay.ee

LEGO Education STEAM Park koolitus

Tasuta nõustamine ja tootetutvustused

Oled huvitatud meie pakutavatest lahendustest, aga ei suuda valida või soovid täiendavat nõu parima lahenduse leidmisel? Pakume haridusasutustele ja huviringidele võimalust meie tootevalikuga tutvuda õppeklassis Tallinnas Paavli 2a, E-R kell 9-17.

Nõustamise saamiseks või õppeklassi külastuse kokkuleppimiseks kirjuta meile haridus@insplay.ee või helista 650 0005.

Iga tellimusega kaasneb teile 30 minutit tasuta müügijärgset veebikonsultatsiooni.

  • Mari-Liis Pelts - sertifitseeritud LEGO Education koolitaja

    LEGO Education Akadeemia sertifitseeritud koolitaja

    Meie koolituspartner Mari-Liis Peets on läbinud LEGO Education Academy Certified Teacher Trainerkoolitusprogrammi ja on ametlik LEGO Education sertifitseeritud koolitaja.

LEGO Education Academy sertifikatsioon

LEGO Education Akadeemia

Insplay on LEGO Education Academy koolituspartner ja korraldab erinevaid ametlikke koolitusi lasteaedadele ja koolidele, kus tutvustatakse ning viiakse läbi LEGO Education toodetega käed külge tegevusi (SPIKE Prime, SPIKE Essential, BricQ, õppekomplektid lasteaedadele jne). 
LEGO Education Academy pakub mitmeid erinevaid võimalusi õpetajate professionaalseks arenguks ja 21. sajandi oskuste õppimiseks (loovus, probleemide lahendamine, koostöö jne). Academy on välja töötanud mahuka koolitusprogrammi, mille sisu on lõimitud erinevate õppekavaliste eesmärkidega ja mis toetavad Eesti õppekava õpiväljundite saavutamist.

Tutvu lähemalt meie LEGO Education tootevalikuga ja võta julgelt ühendust.