Insplay Haridusel on uus sisukas koduleht ja e-pood: registreeru ja võida robot!

Insplay Haridusel on uus sisukas koduleht ja e-pood: registreeru ja võida robot!

Tulevikuhariduse tegijana seab Insplay hariduskliendid senisest rohkem fookusesse. Sirvi meie uut haridusvaldkonnale suunatud kodulehekülge ja pööra tähelepanu ka uuenenud õppematerjalide kataloogile. Uue võimalusena on kõikidel haridusklientidel võimalik näha sisselogituna soodushindu. See hoiab kokku aega, et küsida toodetele eraldi haridussektori hindu.

 • Haridusklientide soodustus ja hinnagarantii
  Insplay pakub haridusasutustele, noortekeskustele, huviringidele, raamatukogudele soodushindu. Õpetajad, juhendajad ja koolijuhid peavad soodushindade nägemiseks e-poe kasutajaks registreeruma või olemasoleva kontoga sisenema.
 • Haridustöötajana kehtib hulgihind eksklusiivselt ka eraisikuna koju tellides
  Haridusvaldkonna töötajad saavad mõjuva allahindlusega tellida tooteid ka eraisikuna koduseks kasutamiseks. Kui tellid tooteid endale kui eraisikule, siis ole tähelepanelik, kuhu aadressile sa kauba tellid ja kes on arve saaja/maksja.
 • Õppematerjalide ja juhendite kataloog
  Tutvu meie uuenenud kodulehel Insplay õppematerjalide kataloogiga. Materjalid on valminud koostöös Eesti õpetajate ja juhendajatega. Kataloogi sisu nägemiseks pead registreeruma kasutajaks või sisenema olemasoleva kontoga.
 • Insplay Haridus lahendused ja algatused
  Oleme läbi aastate välja töötanud mitmeid tulevikuhariduse edendamiseks mõeldud lahendusi. Insplay on algatanud mitmeid õpilastele suunatud ning õpetajaid kaasavaid väljakutseid. Pakume haridusklientidele nii laenutusprogramme kui koolitusi ja töötubasid.
 • Koolitused ja töötoad
  Korraldame igal aastal koolitusi, seminare ja töötubasid enam kui tuhandele lasteaia- ja kooliõpetajale. Koolitustel tutvustame meie toodete kasutusvõimalusi ja anname praktilisi soovitusi, lähtudes riiklikust õppekavast. Lasteaedade õpetajaid toetame haridusrobootika kasutuselevõtmisel läbi koolitusprogrammi RoboMentor.
 • Uus jätkusuutlik veebilahendus
  Meie uue veebikodu tootemenüü ja sisu struktuur lähtuvad spetsiaalselt hariduskliendi vajadustest ja ootustest. Koduleht on loodud uuele tehnilisele platvormile, mis on oluliselt kasutajasõbralikum, kiirem ja jätkusuutlikum.

Julgustame kõiki haridussektori sõpru looma meie uude haridusveebi kasutajakonto, et tutvuda soodushindade ja õppematerjalide kataloogiga.

Oleme Sulle südamest tänulikud kui jagad haridusvaldkonna tuttavate seas meie uue veebikodu aadressi https://haridus.insplay.ee

Tule uue haridusveebi kasutajaks ja võida Maastikurobot!

Tule uue haridusveebi kasutajaks ja võida Maastikurobot!

Kõigi kinnitatud haridus.insplay.ee kasutajakonto omanike vahel loosime 21. juunil 2024 (pikendatud tähtaeg) välja TTS Maastikuroboti väärtuses 234€, mis sobib suurepäraselt MATIK tulevikuoskuste õpetamiseks toas ja õuesõppes.

Võitja saab auhinna kingituseks asutuses õppetöös kasutamiseks või eraisikuna oma lastele.

1 kommentaari

Olen väga rahul tänase meeldiva koostööga ning soetasime koolile insplayst just vr prillid ja laser-printer-lõikuri 😀

Jaana Hamer,

Jäta kommentaar

Kommentaarid avaldatakse peale toimetaja kinnitamist.